Maciej M. Jeschke

Cześć, mam na imię Maciej!
Jestem Trenerem Personalnym i Dietetykiem z wieloletnim stażem.

Założyłem Fitsy, aby bez przeszkód dzielić się swoją wiedzą!

poznajmnie5px

Maciej M. Jeschke

TRENER PERSONALNY, DIETETYK, ZAŁOŻYCIEL FITSY

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ 🙂

Swoje usługi jako Trenera Personalnego i Dietetyka oferuję od 6 lat. Przez ten okres pomogłem setkom klientów współpracując łącznie z 5 klubami fitness, w których to spędziłem tysiące godzin oddając się swojej pasji nauczania innych ludzi zdrowego podejścia do treningu i diety. W tym czasie stworzyłem też 2 firmy w sektorze fitness, a także ukończyłem 60 różnych szkoleń z zakresu metodyki treningu i żywienia człowieka. Prywatnie, zagadnieniem aktywności fizycznej pasjonuję się od ponad 15 lat.

W przeciągu tych wszystkich lat doświadczeń w pracy z klientami i własnych poszukiwań miałem okazję dokładnie sprawdzić wiele metod treningowych i protokołów żywieniowych, a następnie wybrać te, które działały najlepiej. Osobiście, jestem wielkim entuzjastą treningu siłowego (lata własnych prób i doświadczeń) oraz treningu w systemie TRX (jestem akredytowanym instruktorem tej metodyki). Teraz chcę o tym opowiedzieć!

Stworzyłem Fitsy po to, aby móc podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z jak największą ilością osób. Chcę aby każdy mógł w łatwy sposób zrozumieć jakie są fundamenty podejścia do zdrowego trybu życia i aby każdy bez wyjątku mógł samodzielnie wcielić je w swoje życie.

Aby ten proces nauki Tobie maksymalnie ułatwić, tworzę Aplikację Fitsy i zapraszam Cię do grona pierwszych Użytkowników! Jeżeli tylko masz ochotę – zapisz się na listę, a otrzymasz powiadomienie jeszcze zanim wystartujemy! Do usłyszenia? 🙂

Moje Kwalifikacje i Doświadczenie

Spędziłem w swojej karierze tysiące godzin na sali treningowej.
Przeznaczyłem do tej pory ponad 55 000 zł na swoją edukację, by teraz móc przełożyć wiedzę na Twoją przemianę!

Bycie FIT jest proste!
Przekonaj się.

Diety układane zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia.
Zrób pierwszy krok w stronę zmiany.

Studio Gdańsk

Antoniego Lendziona 4B/6
80-264, Gdańsk
POL

maciej@maciejj17.sg-host.com

Nawigacja

Fitsy by Maciej M. Jeschke

© 2019 – 2021
contact-section